Środa, 28 września 2022

Zobacz, jak Lumia 920 nagrywa stabilne filmy w niestabilnym otoczeniu [Wideo]

12 września 2022

Mieliśmy szczęście, aby dostać nasze ręce na Nokia Lumia 920 wczoraj, OIS, który jest określany jako optyczna stabilizacja obrazu, który robi magię w Nokia Lumia 920 w 8,7 megapiksela tylnej kamery, aby zrobić stabilne skoncentrowane filmy w środowiskach shaky jak wtedy, gdy jesteś w samochodzie, spacery lub jazdy na wyboistej drodze lub w naszym przypadku, gdy jesteś w stanie bardzo shaky i wibracji w helikopterze.

Nakręciliśmy kilka filmów w różnych warunkach, takich jak z samochodu na lekko wyboistej drodze, helikoptera, spaceru po drodze itp. Jesteśmy w trakcie edycji i przesyłania tych filmów, więc bądźcie czujni, aby dowiedzieć się więcej o tym, że aparat Lumii 920 wykonuje całkiem dobrą pracę w porównaniu z innymi smartfonami, takimi jak S3, Note 2, iPhone 5 i HTC One X.

Na początek mamy teraz przesłane dwa filmy, z których jeden jest Teaser wideo przez mnie, który jest o mnie, które wspominają, które urządzenia konkurencyjne, z którymi testowaliśmy jakość zdjęć i wideo Nokia 920.

Nokia 920 OIS Teaser

Kolejny film pokazuje lądowanie samolotu Aero nakręcony z Nokia Lumia 920, ten film poniżej został ponownie zrobiony z Nokia Lumia 920 w jadącym samochodzie. Ten film jest osadzony poniżej, można uzyskać pomysł na temat optycznej stabilizacji obrazu w tym filmie, gdy moja ręka była trzęsąca się podczas ruchu w samochodzie i starałem się skupić samolotu lotniczego podczas lądowania.

Nokia Lumia 920 uchwyciła samolot z jadącego samochodu

Z filmów powyżej, można dostać mały pomysł, ale mamy wiele więcej, aby pokazać może nie widział lub zauważył wcześniej, gdy nagrywasz wideo z ulubionego smartfona, stay tuned będziemy rozwijać ten post jak przetwarzamy więcej filmów i przesłać je na naszym kanale youtube - Youtube.com/technixmedia - można zasubskrybować, aby zobaczyć te filmy w momencie, gdy stają się żyć.

RELATED TIP Redmi Note 10S Review, Should You Buy This Latest Note 10 Upgrade?

Ostatni film nagrany na Nokia Lumia 920 z helikoptera jest teraz na żywo na naszym kanale youtube, ten film pokazuje porównanie między Nokia lumia 920, iPhone 5 i Samsung galaxy s3 i pokazuje, jak Nokia 920 wygrywa dzięki wspaniałej optycznej stabilizacji obrazu.

Nokia 920 VS iPhone VS S3 Nagrywanie wideo z wnętrza trzęsącego się helikoptera

Nokia Lumia 920 VS iPhone 5 VS S3 Porównanie zdjęć przy słabym oświetleniu

iPhone 5 - zdjęcia przy słabym oświetleniu

Zdjęcia S3 przy słabym oświetleniu

Nokia Lumia 920 - zdjęcia przy słabym oświetleniu

Nokia Lumia 920 - zdjęcia przy słabym oświetleniu w porównaniu z S3, Note 2 i iPhone 5

Bądźcie na bieżąco z magią aparatu Nokia Lumia 920...