Wtorek, 25 czerwca 2024

Acer Liquid E2 z 4,5-calowym wyświetlaczem i czterordzeniowym procesorem pojawi się wkrótce w Indiach

18 stycznia 2023


Sprawdź ofertę statywów i selfie sticków

Statyw trójnożny Hama Solid 19B, do smartfona, kamerki, aparatu Kup teraz
Selfie Stick Hama 57 BT z funkcją statywu, Bluetooth, 16/57cm Kup teraz
Statyw trójnożny Hama Mini Statyw, Flex 2w1 Kup teraz

W miesiącu lutym Acer uruchomił ich Dual-Core telefon o nazwie E1, a teraz następca tego został ogłoszony w cenie 229 euro (1696 INR), a najlepszą częścią tego następcy jest to, że będzie miał Quad-Core procesor, który jest przyzwoity w tej cenie. Acer Liquid E2 ma tendencję do konkurowania z Samsung Galaxy Grand Duos na rynku indyjskim, ale telefony z innych chińskich marek, takich jak Zopo, Karbonn, Micromax i innych będzie oferować dobrą konkurencję dla Acer Liquid E2.

Rozmiar ekranu tego telefonu to 4,5 cala o rozdzielczości 960 x 540 pikseli (wyświetlacz qHD). Moc w tym telefonie jest wspierana przez 1,2 GHz. Procesor MediaTek Quad Core, który jest oparty na architekturze Cortex - A7 i jest połączony z obsługą 1GB RAM. Można więc zauważyć, że rozmiar ekranu i jakość wyświetlania jest nadal taka sama, ale z drugiej strony moc została ulepszona (co było 1GHz dwurdzeniowy procesor w przypadku Acer Liquid E1).

Acer Liquid E2 działa na Jellybean, a także posiada funkcję Dual-SIM. Specyfikacja aparatu w tym telefonie została również ulepszona w porównaniu z Acer Liquid E1, a teraz widać aparat 8 MP z tyłu, który jest również wyposażony w funkcję nagrywania wideo HD z 30 fps i drugorzędny aparat 2MP (VGA) na przednim panelu dedykowane do celów wideo-rozmowy. Pamięć wewnętrzna Acer Liquid E2 wynosi 4 GB, którą można rozszerzyć do 32 GB za pomocą zewnętrznego gniazda kart pamięci. Ten telefon może się również pochwalić jakością dźwięku, która wykorzystuje funkcję wzmocnienia dźwięku DTS, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się muzyką w najlepszym wydaniu.

WSKAZÓWKA 5 pytań o e-RUPI Odpowiedź - jak to działa, banki partnerskie, korzyści i więcej

Nie mamy żadnych informacji na temat wytrzymałości baterii tego telefonu, ale spodziewamy się, że będzie to około 180 mAh (który był dostępny w Acer Liquid E1). Nie mamy również żadnych informacji na temat jego dostępności i ceny w Indiach, ale zgodnie z raportem pójdzie na sprzedaż w Belgii, Holandii, Ukrainie i Francji początkowo.