Wtorek, 25 czerwca 2024

Nokia 105 już wkrótce w Indiach w cenie 1200 INR

5 grudnia 2022


Sprawdź ofertę statywów i selfie sticków

Statyw trójnożny Hama Solid 19B, do smartfona, kamerki, aparatu Kup teraz
Selfie Stick Hama 57 BT z funkcją statywu, Bluetooth, 16/57cm Kup teraz
Statyw trójnożny Hama Mini Statyw, Flex 2w1 Kup teraz

Nokia 105 jest bardzo mały ekran telefonu z dużym kluczem osadzonym na nim, jak na wygląd wyraźnie wydaje się, że ten telefon został zaprojektowany dla starych ludzi Age i dobrze ten telefon przez Nokia nazwie jako Nokia 105 służy cel. Nokia 105 jest zgłaszane do być dostępne w tym miesiącu w cenie 1249 INR, co jest naprawdę ekonomiczne dla użytkowników, którzy nadal chcą korzystać z lepszej marki, ale nie chcą wydawać dużo.

Jest jeszcze jeden powód, aby kupić ten telefon i to jest dostępność 12,5 godzin Talk-time i 842 godzin, które Nokia 105 zapewni z wytrzymałością baterii 800mAh. Wiem, że wytrzymałość baterii nie mówi wiele o przyczynie tak wielkiego grzbietu, ale telefon jest naprawdę podstawowy (bez ciężkiego energochłonnego sprzętu użytego na nim), a ponadto ma bardzo mały ekran. Viral Oza, dyrektor marketingu Nokii potwierdził tę wiadomość i stwierdził również, że jak na razie nie ma żadnych wiadomości na temat daty premiery Nokii 301 (która została zaprezentowana na MWC 2013 w Barcelonie wraz z Nokią 105).

Mówił też o zakończeniu produkcji gamy telefonów Black i White od Nokii. Jest mnóstwo ludzi w wiejskiej części Indii, którzy nie kupili swojego pierwszego telefonu, więc Nokia 105 w pewnym stopniu im to umożliwia. Telefon ma ekran o przekątnej 1,4 cala i pamięci RAM 384 KB o pojemności 8 MB i tak nie może być rozszerzony.

POWIĄZANY TIP Jak zezwolić lub zablokować dostęp do stron internetowych w Chrome

To nie ma żadnego aparatu i ma światło flash z radiem FM. Więc widać, że żaden z specyfikacji na tym telefonie mówi się może wspierać coś więcej niż dzwonienie i tekst. Telefon ma być również bardzo prosty w obsłudze, a duże klawisze pomogą starszym osobom w zapoznaniu się z nim. Będziemy na bieżąco aktualizować link, z którego można kupić ten telefon, raz dostaje zwolniony na rynku.

Nokia 105 Galeria zdjęć

Nokia 105 Quick Review [Video]