Środa, 28 września 2022

Jak podłączyć selfie stick z Bluetooth do telefonu?

26 kwietnia 2021

Selfie stick to proste urządzenie, które jednak niekoniecznie musi być kompatybilne z twoim telefonem. Podpowiemy ci jak podłączyć selfie stick z bluetooth do telefonu.

Rodzaje selfie stick

Chociaż monopody wydają się bardzo proste z zewnątrz, mogą być skomplikowane w połączeniu z urządzeniami i robieniem sennych autoportretów. Zwróć uwagę, że na rynku dostępne są różne rodzaje monopodów do selfie. Niektóre nie potrzebują połączenia Bluetooth do pracy. Z drugiej strony kije do selfie Bluetooth są bardziej popularne. Dzięki monopodowi do selfie z Bluetooth możesz połączyć się bezprzewodowo do telefonu co jest dużo wygodniejsze w przypadku robienia zdjęć selfie.

Jak podłączyć Selfie Stick Bluetooth do Androida

selfiestick

Jeśli masz bezprzewodowy kij do selfie, który działa poprzez ustanowienie połączenia Bluetooth z urządzeniem z systemem Android, musisz sparować kij do selfie z urządzeniem z systemem Android, aby przechwytywać zdjęcia i filmy. Oto kroki, które należy wykonać, aby połączyć monopod Bluetooth do selfie ze smartfonem z systemem Android:

Krok 1: Rozpakuj I naładuj kijek Do Selfie Bluetooth. Po zakupie nowego monopodu do selfie z bluetooth, ostrożnie go rozpakuj. Otwórz pudełko na selfie od strony otwierania (jak zaznaczono) i powoli wyciągnij kij. W pudełku znajdziesz kabel micro USB. Musisz użyć tego kabla USB, aby naładować baterię kijka do selfie. Umieść jedną stronę kabla USB w pendrive, a drugą wsadź do komputera (jeśli wolisz ładować z komputera) lub ładowarki USB smartfona. Pełne naładowanie i gotowość do użycia selfie stick może zająć do 1 lub 2 godzin. Jednak czas ładowania zależy od mocy drążka i różni się w zależności od producenta i modelu. Pamiętaj, aby w pełni naładować kij do selfie, gdy ładujesz go po raz pierwszy.

Krok 2: Włącz Kij Do Selfie Bluetooth. Przesuń włącznik na dole drążka do selfie. Po włączeniu zobaczysz niebieskie światło wskazujące, że jest włączone. W przypadku niektórych kijków do selfie Bluetooth niebieska dioda LED może migać, dopóki nie zostanie połączona z urządzeniem z Androidem.

Krok 3: Podłącz I Sparuj Kij Do Selfie Bluetooth Ze Smartfonem Z Systemem Android. Gdy drążek do selfie Bluetooth jest w trybie parowania, niebieska dioda LED wielokrotnie miga. Aby sparować kij do selfie ze swoim urządzeniem, przejdź do opcji Bluetooth w urządzeniu. Jeśli próbujesz połączyć urządzenie z pendrive'em po raz pierwszy, kliknij „Wyszukaj nowe urządzenie”. Gdy na liście znalezionych urządzeń pojawi się nazwa kijka do selfie, dotknij go, aby sparować z telefonem. Jeśli wcześniej sparowałeś i połączyłeś kij do selfie z urządzeniem z Androidem, nie musisz go ponownie parować. Wystarczy kliknąć nazwę kijka do selfie na liście znalezionych urządzeń. Upewnij się jednak, że Bluetooth urządzenia i połączenie Bluetooth kijka do selfie są aktywne. Po prawidłowym wybraniu urządzenia z listy znalezionych urządzeń jesteś gotowy do robienia zdjęć i filmów.

Co dalej?

Ostrożnie umieść urządzenie w uchwycie na kijek do selfie. Po pomyślnym umieszczeniu urządzenia w uchwycie zwolnij wspornik. Sprawdź, czy telefon jest bezpieczny. Jeśli jest luźny, może spaść. Z drugiej strony, jeśli jest włożony bardzo sztywno, możesz mieć problem z wyciągnięciem go z uchwytu.

Dowiedz się więcej na foto-raj.pl.