Środa, 17 lipca 2024

HTC First: Facebook Home Phone Pełna specyfikacja

5 grudnia 2022


Sprawdź ofertę statywów i selfie sticków

Statyw trójnożny Hama Solid 19B, do smartfona, kamerki, aparatu Kup teraz
Selfie Stick Hama 57 BT z funkcją statywu, Bluetooth, 16/57cm Kup teraz
Statyw trójnożny Hama Mini Statyw, Flex 2w1 Kup teraz

Po demonstracji Facebook Home zobaczyliśmy również HTC First, który również przyjdzie z preinstalowanym na nim Facebook Home. Nie ma nic specjalnego o sprzęcie lub wersji oprogramowania HTC First, jak wspomniano w artykule o Facebook Home, to tylko program, który jest dostępny w Sklepie Play i jego kompatybilność jest dostępna dla niektórych telefonów. Jedynym problemem dla użytkowników, którzy chcą spróbować tego Facebook Home może być koszt telefonów, wszystkie telefony, które mają kompatybilność jak Samsung galaxy S3, Samsung Galaxy Note 2, HTC Once i innych 2 będzie kosztować użytkownika więcej niż 35.000 INR, który jest znaczna kwota.

Specyfikacja i kluczowe funkcje

Teraz HTC First nie oferuje wiele z Hardware specyfikacji lub muszę powiedzieć, że specyfikacja aparatu stosowane w tym telefonie są duże wyłączenie, ale nadal użytkownik ma możliwość wypróbowania Facebook domu na 24,709 INR lub 450 USD (bez umowy z AT&T). Facebook Home to tylko kolejna aplikacja i mam nadzieję, że hakerzy Android znajdzie sposób, aby zainstalować sam na innych urządzeniach, które nie mają kompatybilności, jak na Facebook.

Więc zaczynając od specyfikacji sprzętowej to ten telefon ma 4,3 cala ekranu o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Podstawowy aparat używany na tym telefonie jest 5MP, który może zrobić 1080p HD nagrywania wideo i może powiększyć do 4 razy, aby strzelać zdjęcia. Do wideorozmów ma drugorzędną kamerę 1,6 MP. HTC First jest zasilany przez 1,4 GHz Dual Core Qualcomm MSM8930 wspierany przez 1GB RAM, który jest przyzwoity i teraz, gdy ten telefon jest dedykowany do Facebook Home, to myślę, że tyle mocy wystarczy, aby uruchomić Facebook skutecznie bez lagów.

RELATED TIP OnePlus Nord CE 5G Review: Aktualizacja z funkcjami "Core

Telefon będzie działał na najnowszym Androidzie Jellybean i nie ma wsparcia dla zewnętrznego gniazda pamięci, całkowita pojemność pamięci to 16GB, która jest wewnętrzną pamięcią. Jest również wyposażony w NFC i inne wspólne funkcje łączności, takie jak WiFi 802.11 b/g/n, 3G, Bluetooth 4.0 itp. i łączność Hotspot na HT First ma limit 8 urządzeń w tym samym czasie. Wytrzymałość baterii jest 2000mAh, który jest średnia wytrzymałość dla telefonu z tej wielkości ekranu i procesora i może zapewnić talktime 14.3 godzin (nie określono, czy na 2G lub 3G).

 • Procesor: 1,4 GHz Qualcomm MSM8930 Dual Coreprocesor
 • RAM: 1 GB
 • Rozmiarwyświetlacza: 4,3 cala
 • Wersjaoprogramowania: Android 4.1 Jellybean
 • Aparat: 5MP z nagrywaniem HD
 • Secondary Camera: 1.6 MP
 • Internal Storage: 16 GB
 • Zewnętrzna pamięć masowa: Nie dotyczy
 • Bateria: 2000 mAh
 • Waga: 147 gramów
 • Łączność: Bluetooth, 3G, WiFi 802.11 b/g/n, slot Micro SD, NFC i 3,5 mm jack dla słuchawek

Wnioski

Z umowy AT&T jest dostępny na 2 lata w cenie 99,99 USD, ale znowu jest to naprawdę warto wydać tyle pieniędzy tylko dla Facebook Home, kiedy już masz Samsung Galaxy Grand, którzy mają lepszy ekran i inne podobne specyfikacje do tego telefonu. Cóż, HTC nie ma żadnego telefonu w tym zakresie, a teraz wypełnili lukę z tego telefonu i spróbować przecenić go z zaletą Facebook Home preinstalowane na nim. Możesz zamówić ten telefon już teraz stąd, ale te telefony zostaną wydane po 12 kwietnia (dzień, kiedy Facebook Home zostanie uruchomiony).