Czwartek, 30 maja 2024

Najlepszy selfiestick na wakacje

27 kwietnia 2021


Sprawdź ofertę statywów i selfie sticków

Statyw trójnożny Hama Solid 19B, do smartfona, kamerki, aparatu Kup teraz
Selfie Stick Hama 57 BT z funkcją statywu, Bluetooth, 16/57cm Kup teraz
Statyw trójnożny Hama Mini Statyw, Flex 2w1 Kup teraz

Dziś selfiestick to obowiązkowe wyposażenie każdego turysty, blogera czy osoby, która po prostu lubi wykonywać zdjęcia za pomocą telefonu. Jedynym problemem jest wybór odpowiedniego urządzenia.

Cavion Grip ZOOM

Uchwyt ZOOM współpracuje zarówno z systemem Android, jak i IOS. Znajdujący się w rączce spust migawki pozwala na wykonywanie zdjęć bez użycia samowyzwalacza, a dzięki funkcji zoomu można zdalnie ustawić każdy element obsługio. Czarna gumowa obudowa zapewnia pewny chwyt oraz zwiększa trwałość urządzenia. Ramię teleskopowe ma promień 80 cm, a regulowana rączka pozwala na montaż smartfonów o różnych rozmiarach, od 5,5 do 9 cm szerokości. Można go również łatwo usunąć, pozostawiając miejsce na kamerę GoPro. Grip ZOOM wyposażony jest w akumulator o pojemności 50 mAh ładowany za pomocą dołączonego kabla. Wbudowana smycz służy do dodatkowego komfortu i bezpieczeństwa w użytkowaniu. Przycisk migawki umożliwia fotografowanie bez użycia samowyzwalacza, a dzięki funkcji zoomu można zdalnie ustawić odpowiednią kadru.

Huawei Fill-in light CF33 – ze wbudowanym podświetleniem

selfiestick

To oryginalny selfie stick Huawei ze zintegrowanym oświetleniem LED. Odpowiedni dla wszystkich smartfonów z ekranem o przekątnej 4,7 - 6 ″. Umożliwia robienie fenomenalnych zdjęć w warunkach słabego oświetlenia. Selfie stick może służyć jako wygodna lampka nocna. Zdalnie łączy się ze smartfonem przez połączenie Bluetooth. Rozciąga się od 18,5 do 61 cm, zarówno przy zdjęciach z bliska, jak i panoramicznych. Lekka i kompaktowa konstrukcja, pozwala na jego łatwe przenoszenia, gdziekolwiek jesteś. Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z Androidem 5.0+ i iOS 8.0+. Kijek jest wykonany z wytrzymałego stopu aluminium.

Honor AF11

Czarny Selfie Stick Huawei - AF11 jest składany do 18 cm, z możliwością przedłużenia do 66 cm, aby dopasować się do różnych scenariuszy fotografowania. Ma regulowaną głowicę w zakresie 270 stopni, co zapewnia dodatkową wygodę. Jest wyposażony w miękki, hipoalergiczny, gumowy uchwyt, a kabel sterujący Selfie Stick jest niezwykle wygodny i gotowy do działania w dowolnym momencie. Jest to zintegrowane (przewodowe) urządzenie ułatwiające robienie zdjęć, niewymagające ładowania baterii. Po prostu umieść smartfon na uchwycie zaciskowym i podłącz przewód do portu wejścia audio telefonu, Następnie możesz łatwo kontrolować proces fotografowania za pomocą telefonu komórkowego. Wysuwana konstrukcja, minimalna długość 18 cm, wygoda przenoszenia – to nie jedynbe zalety tego modelu. Proste połączenie przewodu audio 3,5 mm, nie wymaga Bluetooth i baterii. Obsługuje systemy Huawei EMUI 2.3+, iOS 5.0+ i Android 4.3+

Winner Group Monopod

To kijek do selfie ze specjalnym pilotem. Jego absolutną zaletą jest stosunek ceny do jakości. Kijek mieści się w wyższej półce, jeśli chodzi o jakość i zaawansowanie technologiczne, a jednocześnie kosztuje jedynie 80 złotych. Ze smartfonem łączy się bezprzewodowo i został wyposażony w szereg przycisków, które pozwalają na maksymalne dopasowanie kijka do naszych indywidualnych potrzeb. Mamy tu zatem funkcje przybliżenia oraz oddalenia kadru, a także zmiany aparatu z przedniego na tylny i odwrotnie. Wszystkie te operacji możemy przeprowadzić za pomocą jednego guzika. Materiał, jaki został użyty doi produkcji tego kijka, to aluminium lotnicze. Oznacza to w praktyce, że kijek jest niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, które mogą wynikać z codziennego użytkowania. Sama bateria przy wykonywaniu kilkunastu zdjęć dziennie może wytrzymać nawet do pół roku.

Dowiedz się więcej na foto-raj.pl.