Wtorek, 25 czerwca 2024

Benq Joybee GP2 Przenośny projektor do iPhone'a, wielofunkcyjny - recenzja

14 września 2022


Sprawdź ofertę statywów i selfie sticków

Statyw trójnożny Hama Solid 19B, do smartfona, kamerki, aparatu Kup teraz
Selfie Stick Hama 57 BT z funkcją statywu, Bluetooth, 16/57cm Kup teraz
Statyw trójnożny Hama Mini Statyw, Flex 2w1 Kup teraz

Czy kiedykolwiek czułeś potrzebę przenośnego projektora, który możesz łatwo nosić w swojej torbie biurowej, a następnie później użyć go do wyświetlenia prezentacji, którą masz na swoim iPhonie lub po prostu słuchać muzyki lub oglądać wideo na iphone, ipod za pomocą projektora w dowolnym miejscu.

BenQ Joybee GP2 jest małym przenośnym urządzeniem, które może spełnić twoje potrzeby związane z przenośnym projektorem, o którym opowiemy więcej w tej recenzji.

Konstrukcja i jakość wykonania

Projekt jest jednym z najlepszych przenośnych projektorów, który jest tak mały i lekki, że łatwo mieści się w dłoni i jest wystarczająco lekki, aby każdy mógł go nosić nawet jedną ręką. Jakość budowy tego projektora z drugiej strony jest dość niesamowita, jest on plastikowy, ale dobrej jakości i waży zaledwie 565 gramów. Pomimo niewielkich rozmiarów, jednak DLP GP2 może rzucić 1,280 x 800 rozdzielczości obrazu do 160 "inne specyfikacje obejmują 2,400: 1 współczynnik kontrastu i maksymalnej jasności 200 lumenów.

Łączność

Istnieje wiele opcji łączności z tym projektorem, który obejmuje pamięć SD card slow, port USB 2.0, micro USB mini typu B, mini HDMI, PC, AV Component in Port, Audio out jako 3,5 mm jack itp Możesz prawie podłączyć wszystko do tego projektora za pomocą tych portów.

Uwaga: Port micro USB nie pozwala na podłączenie pamięci do bezpośredniego odtwarzania zawartości; to pozostaje dla pełnowymiarowego portu USB 2.0 obok.

Wyświetlanie i działanie

Jakość wyświetlanego obrazu była całkiem dobra, jeśli nie zbyt dobra, zwłaszcza jeśli umieści się go w odległości około 1,5 metra od ściany lub białej zasłony, na której wyświetlany jest obraz. Niski poziom hałasu wentylatora GP2s. Jest on znacznie cichszy od swoich konkurentów, a dzięki parze 2-watowych głośników, które są podkręcone, będziesz prawie nieświadomy szumu wentylatora.

WSKAZÓWKA Recenzja Paxful: Najbardziej elastyczna giełda do kupowania i sprzedawania Bitcoinów

Stacja dokująca dla iPhone'a i iPoda w BenQ Joybee GP2

Tak masz iPhone, iPod dock, który może być używany do dokowania nowszej i starej generacji iPod i iPhone, w tym najnowsze iPhone 5 i iPod Touch 5 w czasie pisania tego postu.

Elementy sterujące na górze projektora sprawiają, że jest on bardzo łatwy w obsłudze, a kiedy jesteś daleko, możesz użyć pilota, który jest dostarczany z tym projektorem.

Ten projektor jest dostarczany z torbą do przenoszenia, która ułatwia przenoszenie projektora z tobą wszędzie z jego kablami, pilotem i innymi małymi rzeczami.

BenQ Joybee GP2 Projector Review [Video]

Pros

  • Lekka waga
  • Niski poziom hałasu wentylatora
  • Szerokie opcje połączeń

Cons

  • Średnia jakość obrazu i dźwięku
  • Przegrzewanie się
  • Słaba jakość przycisków na pilocie

Podsumowanie

Podsumowując projektor BenQ Joybee GP2 jest świetną opcją jako przenośny projektor, który może być łatwy do przenoszenia i zapewnia dobrą jakość projekcji dla wideo z iphone'a lub innych urządzeń pamięci masowej.