Środa, 17 lipca 2024

5 sposobów na rozwiązanie problemu z aplikacją Spotify Wrapped 2021, która nie działa lub zawiesza się

28 marca 2022


Sprawdź ofertę statywów i selfie sticków

Statyw trójnożny Hama Solid 19B, do smartfona, kamerki, aparatu Kup teraz
Selfie Stick Hama 57 BT z funkcją statywu, Bluetooth, 16/57cm Kup teraz
Statyw trójnożny Hama Mini Statyw, Flex 2w1 Kup teraz

Popularny muzyczny serwis streamingowy Spotify ogłosił wczoraj tegoroczny "Wrapped". Funkcja jest już dostępna w aplikacji Spotify na Androida i iOS i można sprawdzić, czego słuchaliśmy w tym roku na Spotify, korzystając z tej funkcji. Jednak niektórzy użytkownicy napotykają problemy podczas oglądania "Wrapped 2021" na Spotify. Dlatego w tym artykule podamy kilka prostych sposobów na naprawienie problemu niedziałającego Spotify Wrapped.

Przeczytaj także [Przewodnik] Jak odzyskać usunięte listy odtwarzania na Spotify

Napraw niedziałającą lub zawieszającą się aplikację Spotify Wrapped 2021

Spis treści

 • Naprawianie niedziałającej lub zawieszającej się aplikacji Spotify Wrapped 2021
  • Spróbuj wyszukać Wrapped w aplikacji
  • Zaktualizuj aplikację Spotify
  • Wyczyść dane pamięci podręcznej Spotify
  • Wyloguj się z aplikacji Spotify i zaloguj ponownie
  • Odinstaluj i zainstaluj ponownie Spotify z witryny internetowej

Dla tych, którzy nie wiedzą, Spotify tworzy spersonalizowaną listę odtwarzania dla każdego użytkownika i informuje, jakich artystów muzycznych, piosenek i gatunków użytkownicy najczęściej słuchali w ciągu roku. Jeśli nie widzisz swojej listy, spróbuj skorzystać z poniższych rozwiązań:

Spróbuj przeszukać aplikację Wrapped

Opaska "Wrapped" dla 2021 roku na Spotify jest dostępna tylko w aplikacji. Po otwarciu aplikacji zobaczysz baner tego samego na swojej stronie głównej, jednak jeśli to nie działa, możesz spróbować alternatywy, wyszukując:

1. 1. Otwórz aplikację na telefonie lub tablecie.

2. Jeśli baner nie działa, kliknij powyższy pasek wyszukiwania.

3. Wpisz tutaj "Spotify:special:2021", a zobaczysz poniższy wynik.

Stuknij w niego, a zostaniesz przeniesiony do swoich Wrapped w formie kart, podobnie jak w przypadku Instagram stories.

Zaktualizuj aplikację Spotify

Jeśli nadal nie możesz zobaczyć swojej listy odtwarzania Wrapped lub aplikacja zawiesza się, powinieneś sprawdzić, czy na Twoim urządzeniu nie ma aktualizacji. Jeśli aktualizacja jest w toku, aplikacja może nie zachowywać się prawidłowo.

Przejdź więc do Sklepu Play lub App Store i wyszukaj aplikację Spotify, a następnie zaktualizuj ją, jeśli aktualizacja jest dostępna. Teraz spróbuj ponownie znaleźć swoją aplikację Wrapped 2021.

Wyczyść dane pamięci podręcznej Spotify

W systemie Android aplikacje przechowują wiele danych w pamięci podręcznej, które czasami mogą powodować problemy w aplikacji. W przypadku Spotify może to być również przyczyną, ponieważ wszyscy przesyłamy muzykę przez dłuższy czas, a dane w pamięci podręcznej są w takich przypadkach znacznie większe.

Tak więc, w systemie Android, przejdź do Ustawienia->Aplikacje i powiadomienia->Spotify->Storage & Cache-> i stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Wyloguj się ze Spotify i zaloguj ponownie

Jeśli nie widzisz listy utworów zawiniętych na Spotify, może to być problem z Twoim kontem. Spróbuj wylogować się ze swojego konta w Spotify, a następnie zaloguj się ponownie i sprawdź, czy działa.

1. Otwórz Spotify i stuknij w ikonę trybika (ustawienia) w prawym górnym rogu.

2. Teraz przewiń do dołu i stuknij w Wyloguj się.

3. Ponownie dotknij opcji Wyloguj w wyskakującym okienku potwierdzenia.

Po wylogowaniu zaloguj się ponownie, podając numer telefonu lub adres e-mail, którego używałeś wcześniej. Teraz sprawdź, czy aplikacja Wrapped jest dostępna dla Twojego konta.

Odinstaluj i zainstaluj ponownie Spotify z witryny internetowej

Na koniec, jeśli wszystkie poprawki nie działają, możesz odinstalować bieżącą aplikację ze swojego urządzenia, a następnie zainstalować ją ponownie. Tym razem jednak pobierz aplikację ze strony Spotify w dowolnej przeglądarce, takiej jak Chrome lub Safari, a następnie zainstaluj ją na swoim urządzeniu.

Następnie nie zapomnij zalogować się na swoje konto, to samo, którego używałeś przez cały rok. Teraz spróbuj znaleźć "2021 Wrapped" dla siebie.

Jeśli nadal nie widzisz "Zawiniętych" na swoim urządzeniu, spróbuj ponownie po jakimś czasie lub innego dnia. Funkcja ta jest obecnie wprowadzana dla wszystkich użytkowników i do niektórych może dotrzeć z opóźnieniem. Ponadto, jeśli jesteś darmowym użytkownikiem, możesz teraz wypróbować Spotify Premium za darmo przez trzy miesiące.

Po więcej takich porad i wskazówek, bądźcie na bieżąco!

Możesz także śledzić nas, aby uzyskać najnowsze wiadomości techniczne w Google News lub porady i wskazówki, recenzje smartfonów i gadżetów, dołącz do Grupy Telegram GadgetsToUse lub subskrybuj kanał GadgetsToUse Youtube, aby uzyskać najnowsze filmy z recenzjami.